Polikliiniku registratuur: +372 472 5800

Administratsioon (8.30–16.30): +372 472 5801

Infolaud (8.30–16.30): +372 472 5801

Kontaktandmed

SA Läänemaa Haigla asukohakaart

Kontakt- ja üldandmed


Asutus: SA Läänemaa Haigla
Haigla: Vaba 6, Haapsalu 90502, Läänemaa Hooldekodu: Vaba 4, Haapsalu 90502 Läänemaa
Registrikood: 90013058
Telefon: (+372) 472 5801
Faks: (+372) 472 5810
Registratuuri telefon: (+372) 472 5800
Surnukuur: (+372) 472 5827
E-post: haigla[at]salmh.ee
Üldhaigla tegevusluba: L03724
Koduõendus-hooldusteenuse tegevusluba: L03258
KMKR nr: EE101782227
Tehingupartneri kood: 016305
Swedbank'i konto: 221013500402
Swedbank'i IBAN: EE332200221013500402
SEB'i konto: 10602003835000
SEB'i IBAN: EE071010602003835000

Administratsioon (I korrus)

Ametinimetus Töötaja nimi Telefon E-postiaadress
Juhiabi Reet Jõgisalu 472 5801 haigla[at]salmh.ee
Personalijuht Margit Seliste 472 5801 margit.seliste[at]salmh.ee
Peaarst-juhataja Tõnis Siir 472 5801 tonis.siir[at]salmh.ee
Ravijuht Kai Tennisberg 528 0560 kai.tennisberg[at]salmh.ee
Õendusjuht Marju Lepmets 502 7832 marju.lepmets[at]salmh.ee
Sotsiaaltöötaja Tiina Rohi 5750 1504 tiina.rohi[at]salmh.ee
Haldusjuht Reimo Reimer 5669 4212 reimo.reimer[at]salmh.ee
Perenaine Jaana Veersalu 5340 5058 jaana.veersalu[at]salmh.ee
Köögi juhataja Inger Hanga 5626 0411 toitlustus[at]salmh.ee
Finantsjuht Ly Meister 472 5903 ly.meister[at]salmh.ee
Finantsjuhi asetäitja Heli Salep 472 5811 heli.salep[at]salmh.ee
Statistik Aime Tõnisson 472 5807 statistik[at]salmh.ee
IT-peaspetsialist Teno Ilves 522 3781 teno[at]salmh.ee
Infotehnoloog Valdo Nõlvak 502 7837 valdo[at]salmh.ee

Polikliinik ja registratuur (soklikorrus ja I korrus)

Polikliiniku registratuuri lahtiolekuajad on järgmised:
  • E, T, K, R: 08.00–16.00
  • Neljapäeval: 08.00–17.00
Infot haiglas viibivate patsientide kohta saab infolauast:
  • E-R: 08.30–16.30
  • Telefon: 472 5801
Kabinet Töötaja nimi Telefon E-postiaadress
Registratuur (kab. 27) Krista Kõrge 472 5800
Registratuur (kab. 27) Irina Fjodorova 472 5800
Vastutav õde ja inkotuba (kab. 25) Ülle Koha 472 5845 ulle.koha[at]salmh.ee
Psühhiaater (kab. 18) Riina Leinsalu 472 5831 riina.leinsalu[at]salmh.ee
Naha- ja suguhaigustearst (kab. 20) Anneli Kanarik 472 5830 anneli.kanarik[at]salmh.ee
Kirurgiakabinet (kab. 22) õde Tatjana Otlot 472 5834 tatjana.otlot[at]salmh.ee
Ravikehakultuur-massaaž (kab. 22) 472 5838
Kurgu-, nina- ja kõrvaarst (kab. 28) Kaja Pärtma 472 5839 kaja.partma[at]salmh.ee
Füsioteraapia (kab. 32) Eva Sootla 472 5841
Südamearst (kab. 40) Merike Orek 472 5847 merike.orek[at]salmh.ee
Endoskoopia kabinet (kab. 39) õde Julia Fedorištševa 472 5849
Kopsukabinet (kab. 14) õde Irina Turkina 472 5855 irina.turkina[at]salmh.ee
Naistenõuandla õde Naima Brjantsev 472 5817 naima.brjantsev[at]salmh.ee
Labor Katrin Hattu 472 5840 katrin.hattu[at]salmh.ee

Kõrva-, nina- ja kurguarst Naistenõuandla ooteruum Südamearsti kabinet Labor

Aktiivravi osakond (II korrus)

Ametinimetus Töötaja nimi Telefon E-postiaadress
Sisehaiguste arst Sirje Saukas 472 5890 sirje.saukas[at]salmh.ee
Sisehaiguste arst Tatjana Panfilova 472 5900 tatjana.panfilova[at]salmh.ee
Üldarst Tiiu Hein 472 5890 tiiu.hein[at]salmh.ee
Üldarst Alja Ambros 472 5900
Kirurg Inga Hatšaturjan 472 5890 inga.hatsaturjan[at]salmh.ee
Kirurg Tõnis Siir tonis.siir[at]salmh.ee
Kirurg Boris Malikov 472 5900
Lastearst Katrin Raidla 472 5900 katrin.raidla[at]salmh.ee
Kardioloog Merike Orek 472 5847 merike.orek[at]salmh.ee
Psühhiaater Riina Leinsalu 472 5831 riina.leinsalu[at]salmh.ee
Vastutav õde Eda Aavik 472 5904, 517 7189 eda.aavik[at]salmh.ee
Õdede post 1 472 5898
Õdede post 2 472 5895


Aktiivravi osakond

Hooldusravi osakond (III korrus)

Ametinimetus Töötaja nimi Telefon E-postiaadress
Vastutav arst Tatjana Panfilova 472 5900 tatjana.panfilova[at]salmh.ee
Vastutav õde Marika Rohilaid 472 5907, 5335 8271 marika.rohilaid[at]salmh.ee
Osakonna juhataja ja sotsiaaltöötaja Tiina Rohi 5750 1504 tiina.rohi[at]salmh.ee
Õdede post 1 472 5906
Õdede post 2 472 5908


Hooldusravi osakond

Erakorralise meditsiini osakond (I korrus)

Ruum Töötaja nimi Telefon E-postiaadress
EMO vastuvõtutuba 472 5872
EMO vastutav õde Pilvi Spuul 526 9361 pilvi.spuul[at]salmh.ee
Vastuvõtt haiglasse 472 5871

Erakorralise medistsiini osakond

Intensiivravi ja operatsioonide plokk (I korrus)

Ruum Töötaja nimi Telefon E-postiaadress
Intensiivravipalat 472 5884 intensiiv[at]salmh.ee
Vastutav õde Pilvi Spuul pilvi.spuul[at]salmh.ee

Operatsioonide osakond

Uuringud (I ja soklikorrus)

Ruum Töötaja nimi Telefon E-postiaadress
Radioloogiliste uuringute vastutav arst Sirje Vilosius 472 5878 sirje.vilosius[at]salmh.ee
Radioloog Heldur Õigus 472 5878 sirje.vilosius[at]salmh.ee
Röntgen ja kompuutertomograafia uuringud 472 5878
Ultraheli (kab. 46) 472 5876
Endoskoopia (kab. 42) 472 5849
Spirograafia (kab. 14) õde Irina Turkina 472 5855 irina.turkina[at]salmh.ee
Kardioloogilised uuringud (kab. 40) Merike Orek 472 5847 merike.orek[at]salmh.ee


Haigla tomograaf

Haigla apteek (soklikorrus)

Ametinimetus Töötaja nimi Telefon E-postiaadress
Juhataja Lilian Puskar 472 5860 lilian.puskar[at]salmh.ee
Retseptar Leevi Juurik leevi.juurik[at]salmh.ee
Haigla apteek

Tagasiside

Teie nimi (nõutav)

Teie e-postiaadress

Teie telefon

Pöördumise teema

Pöördumise sisu (nõutav)